Lássuk Pálcikát! rajzpályázat eredménye és díjazottjai
Április 11-én kihirdették a Lássuk Pálcikát! rajzpályázat eredményét és átadták a díjakat.

Íme a szebbnél szebb rajzok legszebbjeinek listája:

1.       hely: Peresztegi Hanna, Budapest, 7 éves  (XVI. kerület, Móra Ferenc Ált. Isk.)

2.       hely: Schüszler Bianka 4. osztály (Babits Mihály Ált. Isk.)

          Horváth Eszter 3. osztály (Babits Mihály Ált. Isk.)

3.       hely: Spiczmüller Csenge 7 éves (Napút Rajziskola)

          Vecsernyés Zsóka 7 éves (Napút Rajziskola)

       különdíj: Egri Zsófia, Budapest, 7 éves

                        Nagy Izabella, Budapest, 14 éves

       Koncz Timea illusztrátor különdíja:  Tóth Szonja, nagycsoportos (Károlyi Óvoda)

                                                                       Forró Emma, 6 éves, Balatonalmádi

                                                                       Dongó Kristóf, 8 éves, Napút Rajziskola

Intézmények különdíja:
Napút Rajziskola, Pannon Sacra Katolikus Általános Iskola, Károlyi Óvoda és Bölcsőde, Mindszenti Általános Iskola, Áldás utcai Általános Iskola, Szemere Bertalan Általános Iskola

 

Az összes díjazott neve:

Petz Jocó

Hársas Judit

Popovic Leila

Bonifert Anna, Nagykovácsi, 7 éves

György Johanna, Nyergesújfalu, 9 éves

Egri Zsófia, Budapest, 7 éves

Nagy Izabella, Budapest, 14 éves

Peresztegi Hanna, Budapest, 7 éves 

Lakatos Valter, Budapest, 8 éves

Burkus Bettina, Mezőkeresztes

Ódor Ágnes, Tolna, 10 éves

Borbély Huba, Gyöngyös, 8 éves

Bombitz Kristóf, Gyula, 5 éves

Orbán Hanna, Budapest, 6 éves

Forró Emma, Balatonalmádi, 6 éves

Hegedűs Sára, Budapest, 5 éves

Pannon Sacra Katolikus Általános Iskola:

Kisfaludy Laci, 1. osztály

Göblyös Zita 1. osztály

Varga Péter István 1. osztály

Schuchtár Endre 1. osztály

Taczmann Márton 1. osztály

Páldi Botond 1. osztály

Sass Lenke 1. osztály

Csikor Tekla 1. osztály

Tóth Anna 1. osztály

Tóth Ágnes 1. osztály

Füleki Bernadett 1. osztály

Kerényi Katalin 1. osztály

Rácz Dániel 1. osztály

Kovács Luca 1. osztály

Lak Réka 1. osztály

Bohus János 1. osztály

Telbisz Csanád 1. osztály

Nikli Milán 1. osztály

Oszkó Botond 5. osztály

Áldás utcai Általános Iskola:

Weiler Mira 1. osztály

Csintalan Gergő 1. osztály

Farkasdi Zsófi 1. osztály

Sárosi Csegő Bulcsú 1. osztály

Zierer Fanni 1. osztály

Horváth Hanna Eszter 1. osztály

Kurucz Kende 1. osztály

Viharos Borbála 1. osztály

Mindszenti Általános Iskola:

Kalavecz Szabolcs 2. osztály

Kertész Kristóf 2. osztály

Gál Virág 2. osztály

Gál Imre Kelemen 2. osztály

Mihály Enikő 2. osztály

Lippai Jázmin Enikő 2. osztály

Pap István György 2. osztály

Boldizsár Márió Ákos 2. osztály

Német Bence 2. osztály

Zsingellér Dávid 2. osztály

Balázs Adrián 2. osztály

Lengyel Nándor Péter 2. osztály

Kolozsi Kitti 2. osztály

Muzsik Nóra Andrea 2. osztály

Kovács Viktória 2. osztály

Nógrádi Hanna 2. osztály

Kolozsi Gergő 2. osztály

Kallai Noel Levente 2. osztály

Molnár Péter 2. osztály

Tomcsányi Gábor 2. osztály

Bozó Tibor 2. osztály

Kallai Lotti Kiara 2. osztály

Károlyi Óvoda és Bölcsőde, Mindszent:

Oláh Réka nagycsoportos

Tóth Szonja nagycsoportos

Szabó Cintia nagycsoportos

Kiss Dorina nagycsoportos

Tóth Evelin nagycsoportos

Berta Nelli nagycsoportos

Rostás Regina nagycsoportos

Napút Rajziskola, Esztergom:

Spiczmüller Csenge 7 éves

Vecsernyés Zsóka 7 éves

Dongó Kristóf 8 éves

Bótyik Bence 8 éves

Kecskeméti Réka 10 éves

Koppi Janka 9 éves

Dongó Erik 10 éves

Cseresznye Nóri 7 éves

Szemere Bertalan Általános Iskola és Gimnázium:

Füleki Ádám 7. osztály

György Hanna 5. osztály

Vincze Norbert Dániel 5. osztály

Mucsi Flóra 5. osztály

Lázár Fruzsina 4. osztály

Murányi Réka 7. osztály

Votram Anh Anna 3. osztály

Nagy Patrícia 4. osztály

Máté Janka 3. osztály

Karsai Dominik 6. osztály

Horváth Daniella 4. osztály

Kövesi Hanna 2. osztály

Muli Eszter 2. osztály

Muslimani Viviane 2. osztály

Palencsár Petra 2. osztály

Babits Mihály Általános Iskola:

Schüszler Bianka 4. osztály

Horváth Eszter 3. osztály

Fekete Ádám
,,Még egyetlen sorát sem olvastam Fekete Ádámnak, ami ne lett volna teljesen magától értetődő. Feá - így hívják kortársai, barátai, hívei, és ha ezt a szót kimondják, mosoly dereng fel arcukon. Feá városi...
Baldwin, James (1924–1987)
Fordította: Mesterházi Mónika
Fonny, a szobrászfiú, és szerelme, a tizenkilenc éves Tish Harlem egyik feketék lakta utcájában tervezi a közös jövőt. Amikor a fiút egy Puerto Rico-i asszony megerőszakolásának vádjával börtönbe zárják,...
Dragomán György
Rendszerek és kitörési pontok fűzik össze kötetté Dragomán György tizenöt év terméséből válogatott novelláit. Feltételezett vagy valóságosnak tűnő rendszerek: nyitottak és zártak, politikaiak, természetiek...
Szabó T. Anna
Ez a kapcsolatok könyve: a látható és láthatalan világ összefüggéseit keresi, a szenvedély és a szenvedés váltólázának ritmusában mutatja meg, miképpen ragaszkodunk a csapdáinkhoz, milyen kétségbeesetten...
Könyvportál Líra könyv Kiskereskedelem Nagykereskedelem Kiadók Kapcsolat Oldaltérkép ADATKEZELÉSI TÁJÉKOZTATÓ